Köszöntünk, Alma Mater!

Köszöntünk drága Alma Mater! Köszöntünk ősi Iskolánk!

Piros tégláid szívünkben izzanak,
vár újra nyitva barna, vén kapud
és égig szöknek újra a falak,
mint mikor először Hozzád vitt az út!

Szép termeidben forrás buzogott:
tudás és lélek tiszta itala





Az oldalt eddig

vendég látta.



Eredményeink

A 2016/2017-es tanév versenyeredményei


Kerékpáros ügyességi verseny megyei fordulója - Szolnok


Vargyas Kornél Szabolcs
5.b
I. helyezés
Béres Kata
5.a
II. helyezés
Kurucz Alexandra
5.a
III. helyezés
Besze János
5.a
III. helyezés

Városi környezetismereti verseny


Pintér Kornél
4.c
I. helyezés
Birizló Csenge
4.a
III. helyezés

XXV. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny – országos döntő


Tóth Noémi
6.a
I. helyezés
Őrlős Péter
6.b
IV. helyezés

Curie Matematika országos döntő – Szolnok


Szabó Éva Mária
7.c
IX. helyezés
Pintér Bálint
7.c
X. helyezés

Curie Matematika országos döntő – Szolnok


Szabó Éva Mária
7.c
IX. helyezés

XIV. Nagykun Vers-és Prózamondó Verseny - Berekfürdő Sipos Viktória Ivett 7.b - különdíj



XXV. Teleki Pál Kárpát-medencei földrajz-földtan verseny megyei fordulóján Erdei Kristóf 8.a I. helyezés



Alapműveleti Matematikaverseny Karcagi körzeti forduló 4. évfolyam


Bereczki Zsolt
4.a
II. helyezés
Fazekas Boglárka
4.c
VI. helyezés
Monori István Vajk
4.a
III. helyezés
Felkészitő tanár:

Soósné Balajti Gabriella

Alapműveleti Matematikaverseny Karcagi körzeti forduló 5. évfolyam


Bugán Lili
5.b
I. helyezés
Kovács Ágota Csenge
5.b
II. helyezés
Felkészitő tanár:

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó
Putyora Orsolya
5.a
VI. helyezés
Felkészitő tanár:

Őszi Katalin

Alapműveleti Matematikaverseny Karcagi körzeti forduló 6. évfolyam


Rigó Zoltán
6.a
I. helyezés
Csontos Gergő
6.a
II. helyezés
Kiss Soma
6.a
III. helyezés
Turterebesi Ádám
6.a
V. helyezés
Felkészitő tanár:

Őszi Katalin

Alapműveleti Matematikaverseny Karcagi körzeti forduló 7. évfolyam


Pintér Bálint
7.c
II. helyezés
Vinis Dóra
7.a
III. helyezés
Vál Tamás
7.b
IV. helyezés
Papp Levente
7.a
V. helyezés
Felkészitő tanár:

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

Alapműveleti Matematikaverseny Karcagi körzeti forduló 8. évfolyam


Budai István Bendegúz
8.c
IV. helyezés
Áncsán Gábor
8.b
V. helyezés
Ferenczi József
8.b
VI. helyezés
Felkészitő tanár:

Nagy Péter

"Csiga-Biga Palota" városi mesemondó verseny 3-4. évfolyam


Birizló Csenge
4.a
III. helyezés
Farkas Floransz
4.b
Különdij

"Csiga-biga" Városi Mesemondó Verseny


Dániel Csenge
1.b
I. helyezés
Orosz Réka-Somogyi Sára
2.a
II. helyezés
Makai Boglárka 2.a III. helyezés
Bugán Luca 2.a
különdij

Bán Zsigmond Református iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda szervezésében megrendezett Benedek Elek Alkotói pályázaton I. helyezést ért el. Szabó Stefánia 3.b



Városi „Aranyos Napok” irodalmi versenyén csoportban elért I. helyezés


Kovács Lajos

6b.
Őrlős Péter

6b.
Házi Dóra Éva
7c.
Kerekes Tímea Ildikó
8c.

"Aranyos Napok" Városi Rajzpályázat


Varga Noémi 7c. I. helyezés
Nagyfejeő Hanga 6b. I. helyezés


Jedlik Ányos Országos Matematikaverseny

Területi döntő


4. évfolyam
Helyezés
Felkészitő tanár
Kiss Zalán 4a.
II.
Soósné Balajti Gabriella
Bereczki Zsolt 4a.
IV.
Soósné Balajti Gabriella
Fazekas Boglárka 4c.
VII.
Soósné Balajti Gabriella
5. évfolyam
Helyezés
Felkészitő tanár
Kovács Ágota Csenge 5b.
II.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Décsei Dorka 5a.
II.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Karsai Ádám 5.b
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Bugán Lili 5b.
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Mándoki Ádám 5b.
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Lekvár Levente 5b.
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntője I. helyezés

A csapat tagjai:


Gyökeres Mária Zsófia

7.b
Magyar Zsolt

7.b
Percze Karina

7.b

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntője II. helyezés

A csapat tagjai:


Örsi Rebeka

7.b
Sipos Enikő

7.b
Vál Tamás

7.b

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntője IV. helyezés

A csapat tagjai:


Kiss László Barnabás

5.b
Balogh levente

5.b
Györfi-Szalay Zsófia

5.b

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntője V. helyezés

A csapat tagjai:


Besze János

5.a
Béres Kata

5.a
Putyora Orsolya

5.a

Sakk Diákolimpia: II. helyezés

A csapat tagjai:


Rózsa Nikolett

5.a
Mészáros Lilla

6.b
Rózsa Anita

8.c

Sakk Diákolimpia: III. helyezés

A csapat tagjai:


Kovács-Bocskay Vince Timur

3.b
Vargyas Ákos Erhard

3.b
Szaniszló Milán

3.b

Országos Wass Albert Szavaló-és Prózamondó Verseny, Törökszentmiklós


Birizló Csenge
4.a
II. helyezés
Béres Anna
7.a
II. helyezés

Curie Matematika Emlékverseny Területi Döntő


Décsei Dorka
5.a
I. helyezés
Kovács Ágota Csenge
5.b
II. helyezés
Karsai Ádám
5.b
IV. helyezés
Bugán Lili
5.b
VI. helyezés
Mándoki Ádám
5.b
VI. helyezés
Lekvár Levente
5.b
VIII. helyezés
Balajti Tamás
6.a
I. helyezés
Szabó Éva Mária
7.c
I. helyezés
Pintér Bálint
7.c
II. helyezés
Vál Tamás
7.b
III. helyezés
Papp Levente
7.a
IV. helyezés
Vinis Dóra
7.a
V. helyezés
Felkészitő tanár:

Tóthné Szucsáki Hajnal

"English is fun" Kistérségi Angol nyelvi Verseny


Faragó Dorka
5.b
IV. helyezés
Putyora Orsolya
5.a
IX. helyezés
Rigó Zoltán
6.a
IV. helyezés
Illés-Tóth Lotti
6.a
VIII. helyezés
Percze Karina
7.b
III. helyezés
Fenyődi Nicole Doris
7.a
IV. helyezés
Pataki Máté
8.b
III. helyezés
Ferencz-Reiff Dániel
8.b
IV. helyezés

Györffy Felolvasó Verseny


Ökrös Bercel Gábor
2.b
II. helyezés
Béres Dávid
3.c
II. helyezés
Faragó Gergő
3.b
III. helyezés
Horváth Levente
4.b
III. helyezés

Györffy Hon- és népismereti pályázat


Bugán Lili
5.b
arany minősités
Papp Levente
7.a
kiemelt arany minősités
Gyökeres Mária Zsófia
7.b
arany minősités
Balaskó Ádám
8.c
arany minősités
Rózsa Anita
8.c
arany minősités

Németh József Informatikai Emlékverseny (Mezőtúr, 2017. február 8.)


Ferenczi Zsófia
6.b, I. korcsoport, dokumentumkészités
I. helyezés
Papp Levente
7.a, II. korcsoport, prezentáció
II. helyezés
Gulybán Dániel
7.c, II. korcsoport, dokumentumkészités
IV. helyezés

Nyelvtan-helyesírás városi verseny


Buzalka Boglárka
2.b
IV. helyezett
Jónás Lili
3.a
IV. helyezett
Béres Dávid
3.c
I. helyezett
Zaprel Angelika
4.c
I. helyezett

Diákolimpia asztalitenisz II. helyezés


Erdei Gergő
4.a

Sóti Gábor Ákos
4.a

Monori István Vajk
4.a

Hermann Ottó Országos Biológia Verseny

Felkészítő nevelő: Jobbágy Ildikó Mária


Tóth Anna Henrietta
7.a
IX. helyezett

Forgószél c. országos hon- és népismereti levelező tanulmányi verseny

Felkészítő nevelő: Takácsné Csikós Anikó


Varga Ádám
5.b
I. helyezett
Sipos Enikő
6.a
I. helyezett
Gyökeres Mária Zsófia
6.b
I. helyezett

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny

Felkészítő: Gyökeresné Kállai Mária


Gyökeres Mária Zsófia
6.b
VI. helyezett

„Őseink nyomában” c. regionális pályázat

Felkészítő nevelő: Takácsné Csikós Anikó


Gyökeres Mária Zsófia
6.a
I. helyezett
Béres Anna
6.a
II. helyezett
Rózsa Anita
7.c
II. helyezett
Balaskó Ádám
7.c
II. helyezett

Országos Történelem Verseny megyei döntő


Kovács Péter Ákos
8.a
IV. helyezett
Ecsedi Sándor
7.b
VI. helyezett
Fazekas Viktória
8.a
VII. helyezett
Kovács Áron
8.a
X. helyezett

Kováts Mihály Emléknapok keretében megrendezett „IDŐKOCKA” interaktív vetélkedője


Csapatban I. helyezés
Csapat tagjai
Varga Ádám 5.a
Papp Levente 6.a
Kósa Csongor 7.b
Pataki Máté 7.b
Birizló Zsófia 8.a
Fazekas Viktória 8.a
Kovács Áron 8.a
Kovács Péter Ákos 8.a

„Ki a mester két keréken?” kerékpáros közlekedési verseny megyei forduló


Balajti Anton
5.b
III. helyezett

Alapműveleti Matematikaverseny megyei eredményei


Név, osztály
Helyezés
Felkészítő nevelő
Kovács Ágota Csenge 4.b VI.
Vinczéné Gál Katalin
Vinis Dóra 6.a III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Pintér Bálint 6.c V.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Ferenczi József 7.b VI.
Nagy Péter
Csontos György 8.b III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Cséti Gabriella 8.b
VI.
Tóthné Szucsáki Hajnal

Herman Ottó Országos Biológia Verseny megyei fordulója


Tóth Anna Henrietta
I. helyezett
7.a
Kardos Viktória II. helyezett
7.a
Továbbjutó az országos döntőbe: Tóth Anna Henrietta
7.a
Felkészítő nevelő: Jobbágy Ildikó Mária

A Magyar Természettudományi Társulat minden évben megrendezi rangos tanulmányi versenyeit, melyet az Oktatási Központos szakemberei, versenyfelelősei felügyelik. A versenyzők a korábbi évek gyakorlatának megfelelően a verseny szervezői által összeállított központi feladatot töltöttek ki. A dolgozatokat központi javítókulcs alapján, a helyi versenybizottság javítja. A megyékben a legmagasabb pontszámot elért egy tanuló jut be az országos döntőbe. Ha a megyei döntő során holtverseny alakul ki, a megyei versenybizottság időre kitöltött újabb megpróbáltatás elé állítja a versenyzőket.

VI. Szent Flórián Vers- és Prózamondó Verseny Karcag


Birizló Csenge
3.a
III. helyezett és különdíj
Kun Gréta 3.a
különdíj
Bencsik Hanna Zsófia 4.b
különdíj
Kovács Csenge Ágota 4.b
II. helyezés
Felkészítő nevelő:
Takácsné Csikós Anikó
Béres Anna 6.a
különdíj
Felkészítő nevelő:
Nagy Jánosné

Országos Curie Környezetvédelmi Emlékverseny


Percze Karina 6.b, Vinis Dóra 6.a, Gyökeres Mária Zsófia 6.b

VIII. helyezés
Csizmadia Csilla 8.b, Kovács Péter Barnabás 8.b, Mészáros Lilla Glória 8.b
VIII. helyezés
Felkészítő Gyökeresné Kállai Mária

Kaán Károly Természetismereti Verseny területi forduló



Osztály
Helyezett
Gyökeres Márai Zsófia 6.b
I. helyezés
Felkészítő Gyökeresné Kállai Mária

Regionális Alapműveleti Matematikaverseny

2016. április 6. Karcag


4. évfolyam
Helyezés
Felkészítő tanár
Kovács Ágota Csenge 4.b III.
Vinczéné Gál Katalin
Lekvár Levente 4.b IV.
Vinczéné Gál Katalin
K. Nagy Veronika 4.b V.
Vinczéné Gál Katalin
Décsei Dorka 4.a VI.
Vinczéné Gál Katalin


5. évfolyam
Helyezés
Felkészítő tanár
Rigó Zoltán 5.a II.
Őszi Katalin
Varga Zsolt 5.a III.
Őszi Katalin
Turterebesi Ádám 5.a IV.
Őszi Katalin


6. évfolyam
Helyezés
Felkészítő tanár
Vinis Dóra 6.a I.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Pintér Bálint 6.c III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Szabó Mária Éva 6.c V.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Tótkomlósi Edina Eszter 6.b VI.
Tóthné Szucsáki Hajnal


7. évfolyam
Helyezés
Felkészítő tanár
Ferenczi József 7.b III.
Nagy Péter
Budai István Bendegúz 7.c IV.
Nagy Péter
Szentesi Tibor VI.
Nagy Péter


8. évfolyam
Helyezés
Felkészítő tanár
Csontos György 8.b II.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Cséti Gabriella 8.b III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Csizmadia Csilla 8.b IV.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Mészáros Lilla Glória 8.b V.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Hajdu Tímea 8.b VI.
Tóthné Szucsáki Hajnal

Simonyi Zsigmond Kárpát- medencei Helyesírási Verseny megyei döntő



Osztály
Helyezett
Hajdu Szilárd 5.b
VIII.
Hopka Gergő 5.a
XV.
Putyora Dóra 7.b
XIV.
Hajdu Tímea 8.b
III.
Petri Viktória 8.b
VIII.
Fazekas Ágnes 8.b
XI.

Jedlik Ányos Országos Fizika Verseny Nyíregyháza


Tanuló
Osztály
Helyezés
Vinis Dóra 6.a
IV.
Pintér Bálint 6.c
V.
Papp Levente 6.a
VI.

Curie Országos Matematika Verseny


Tanuló
Osztály
Helyezés
Vál Tamás
6.b
VIII.
Szabó Éva Mária
6.c
IX.
Csontos György
8.b
VIII.
Rózsa Zoltán
8.a
IX.

Csiga - biga Palota városi mesemondó verseny 3 - 4. évfolyam


Bugán Lili
4.b
I. helyezés
Birizló Csenge
3. a
III. helyezés
Kun Gréta
3.a
III. helyezés
Farkas Floransz
3.b
különdíj

Felkészítő nevelő: Takácsné Csikós Anikó

Csiga - biga Palota városi mesemondó verseny




Felkészítő
Bugán Luca 1.a
I. helyezés
Kuruczné Disznós Ildikó
Somogyi Sára 1.a
I. helyezés
Kuruczné Disznós Ildikó
Szabó Stefánia 2.b
III. helyezés
Ferenczi Péterné Irénke

Teleki Pál Országos Földrajz- Földtani Verseny megyei döntője





Kovács Péter Ákos
I. helyezés
8.A




Felkészítő tanár: Boldizsár István

Országos Kozma László Informatikai Verseny


6. évfolyam


Pintér Bálint 6.c.
XV. helyezés

Papp Levente 6.a.
XX. helyezés

7-10. évfolyam
XIII. helyezést ért el az iskola csapata

Rózsa Zoltán 8.a, Kovács Péter Ákos 8.a, Kovács Áron Imre 8.a



Térségünk a Közép Tisza címmel a Víz Világnapja alkalmából rendezett verseny eredményei



II. helyezett:

Birizló Zsófia
Kovács Áron
Tóth Luca

IV. helyezett

Kovács Péter Barnabás
Csizmadia Csilla
Mészáros Lilla Glória


Országos Wass Albert Szavaló és Prózamondó Verseny



Helyezés:
Felkészítő:
Putyora Dóra 7.b
III.
Nagy Jánosné
Birizló Csenge
különdíj
Takácsné Csikós Anikó
Biró Lilla Édua 5.a
különdíj
Nagy Jánosné


Curie Környezetvédelmi Területi Emlékverseny


Helyezés:
Felkészítő:
Csizmadia Csilla, Mészáros Lilla Glória, Kovács Péter
I.
Gyökeresné Kállai Mária
Birizló Zsófia, Kovács Áron Imre, Tóth Luca
III.
Gyökeresné Kállai Mária
Domokos Sára, Kardos Viktória, Tóth Anna Henrietta
V.
Jobbágy Ildikó
Gyökeres Mária Zsófia, vinis Dóra, Percze Karina
I.
Gyökeresné Kállai Mária


"English is fun" kistérségi nyelvi verseny


Helyezés:
Felkészítő:
Rigó Zoltán 5.a
II.
Erdeiné Kubicsek Krisztina
Illés-Tóth Lotti 5.a
V.
Erdeiné Kubicsek Krisztina
Mészáros Lilla Glória 8.b
IV.
Halmai Györgyné
Pataki Máté 7.b
II.
Erdeiné Kubicsek Krisztina
Erdei Kristóf 7.a
IV.
Boldizsár István


Györffy-Honismereti Pályázat


Helyezés:
Felkészítő:
Balaskó Ádám 7.c
kiemelt arany
Takácsné Csikós Anikó
Gyökeres Mária Zsófia 6.b
kiemelt arany

Béres Anna 6.a
arany

Rózsa Anita 7.c
kiemelt arany



"Györffy Napok" városi olvasóverseny


Helyezés:
Felkészítő:
Béres Dávid 2.c
II.
Rimaszombatiné Agócs Ilona
Szabó Zsófia 2.b
III.
Ferenczi Péterné
Farkas Floransz 3.b
I.
Szabóné Sebestyén Erika
Sándor Sára 3.c
III.
Tóth Judit
Kovács Ágota Csenge 4.b
III.
Vinczéné Gál Katalin


 Ökotárgy pályázat


Helyezés:
Felkészítő:
Péntek Renáta
különdíj
Kiszelák Edit
Hajdú Viktória
különdíj


Diákolimpia - Sakk


Helyezés:
Felkészítő:
Rózsa Anita 7.c
II.
Orosz István
Rózsa Zoltán 8.a
III.


KÁI Helyesírási verseny


Helyezés:
Felkészítő:
Jónás Lili Hanna 2.a
II.
Kuruczné Katona Éva
Bérs Dávid 2.c
IV.
Rimaszombatiné Agócs Ilona
Fazekas Boglárka 3.c
II.
Tóth Judit
Pintér Nóra 3.a
V.
Soósné Balajti Gabriella
Bencsik Hanna Zsófia 4.b
IV.
Vinczéné Gál Katalin
Halter Ildikó Zita 4.a
IV.
Takácsné Csikós Anikó


Németh József Informatikai Emlékverseny


Helyezés:
Felkészítő:
Csizmadia Csilla 8.b
III.
Őszi Katalin
Rózsa Zoltán 8.a
IV.



Diákolimpia-IV. korcsoport 4x50 m fiú gyorsváltó

A csapat I.  helyzést ért el.
Csapat tagjai:
Felkészítő:
Vincze Péter 8.b
Orosz István
Gyurján Róbert 8.b

Szendrei László Bence 8.b

Csontos György 8.b



Diákolimpia-IV. korcsoport 4x50 m leány gyorsváltó

A csapat II. helyezést ért el.
Csapat tagjai:
Felkészítő:
Nagy Viktória 8.b
Orosz István
Ferenczi Magda 7.b

Tóth Eszter 8.a

Szabó Szilvia 7.b



Dr. Árokszállásy Zoltán Biológia és Környezetvédelmi verseny Miskolc

Tóth Luca 8.a
Felkészítő:
Birizó Zsófia 8.a
Gyökeresné Kállai Mária
Kovács Péter Barnabás 8.b


Országos Történelem verseny megyei fordulójába  bejutott tanulói:

Kovács Péter Ákos 8.a
Felkészítő:
Ecsedi Sándor 7.b
Birizlóné Mészáros Anikó
Kovács Áron Imre 8.a

Fazekas Viktória 8.a




"Családom élő emlékezete- legyél az őseid krónikása"


Helyezés:
Felkészítő:
Gyökeres Mária Zsófia
különdíj
Takácsné Csikós Anikó


"Jégvirág" Városi Mesemondó Verseny


Helyezés
Felkészítő
Bugán Luca 1.a
II.
Kuruczné Disznós Ildikó
Somogyi Sára 1.a
III.
Kuruczné Disznós Ildikó
Szabó Stefánia 2.b
III.
Ferenczi Péterné
Házi Boglárka 2.c
különdíj
Rimaszombatiné Agócs Ilona
Kun Gréta 3.a
I.
Takácsné Csikós Anikó
Kovács Ágota Csenge 4.b
II.
Takácsné Csikós Anikó
Bugán Lili 4.b
II.
Takácsné Csikós Anikó
Farkas Floransz 3.b
különdíj
Takácsné Csikós Anikó


Bibliaismereti verseny a Református Gimnáziumban

A csapat tagjai:

Felkészítő:
Kovács Áron Imre 8.a, Kovács Péter Ákos 8.a, Tóth Luca 8.a, Birizló Zsófia 8.a, Fazekas Viktória 8.a
A csapat 3. helyezést ért el.
Birizlóné Mészáros Anikó
Csizmadia Csilla 8.b, Hajdu Tímea 8.b, Mészáros Lilla Glória 8.b, Győri Bianka 8.b, Nagy Viktória 8.b
A csapat 4. helyezést ért el.
Birizlóné Mészáros Anikó

Országos Adventi Szavaló-és Dicséreténeklő Verseny


Helyezett:
Felkészítő:
Birizló Csenge 3.a
II.
Takácsné Csikós Anikó
Sipos Viktória Ivett 6.b
III.
Nagy Jánosné
Kovács Bianka Gabriella 8.b
II.
Halmai Györgyné





Az Úr érkezése szavalóverseny


Helyezett:
Felkészítő:
Mészáros Lilla 5.b
különdíj
Nagy Jánosné
Biró Lilla Édua 5.a
II.
Halmai Györgyné
Béres Anna 6.a
I.
Halmai Györgyné
Putyora Dóra 7.b
II.
Nagy Jánosné
Kovács Bianaka 8.b
III.
Halmai Györgyné


Molnár Anna Városi Matematikai Verseny


Helyezett:
Felkészítő:
Balajti Tamás 5.a
IV.
Őszi Katalin
Rigó Zoltán 5.a
V.
Őszi Katalin
Vinis Dóra 6.a
I.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Papp Levente 6.a
II.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Szentesi Tibor 7.c
IV.
Nagy Péter
Csizmadia Csilla 8.b
II.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Csontos György 8.b
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal



A Molnár Anna Matematika Emlékverseny Vándorkupáját ebben a tanévben is református általános iskolánk nyerte el.

Megyei Mezei Futás 3. korcsoportos Diákolimpia

A csapat I. helyezést ért el. Csapat tagjai:
Felkészítő:
Szabó Sára Liza 5.a
Orosz István
Szabó Zsanna Lili 5.a

Illés-Tóth Lotti 5.a

Karsai Zsaklin 5.a

Tóth Noémi 5.a

Szabó Sára Liza egyéniben I. helyezést ért el.

Országos Benkő Gyula Komplex Tanulmányi Verseny

Csapatban elért: II. helyezés
A csapat tagjai:
Felkészítő: szaktanárok
Hajdu Szilárd 5.b

Balajti Tamás 5.a

Szabó Éva Mária 6.c

Kovács Áron Imre 8.a

Csontos György 8.b

Pataki Máté 7.b

Papp Levente Tibor 6.a



"Mondd szereted-e az állatokat" c. illusztációs pályázat


Helyezés:
Felkészítő:
Kovács Benedek 4.b
I.
Vinczéné Gál Katalin
Szabó Stefánia 2.b
II.
Tóthné Harsányi Adrienn
Csapó Mariann 2.b
II.
Tóthné Harsányi Adrienn
Faragó Dorka 4.b
III.
Vinczéné Gál Katalin
Márki Laura 4.b
III.
Vinczéné Gál Katalin
Bencsik Dominik 7.a
különdíj
Jobbágy Ildikó


"Kun őseink emléke" c. pályázat


Helyezés:
Felkészítő:
Balaskó Ádám 7.c
I.
Takácsné Csikós Anikó




A 2014/2015-ös tanév versenyeredményei


Simonyi Zsigmond Helyesíró Verseny Országos Döntő


Helyezés:
Felkészítő:
Tótkomlósi Edina Eszter 5.b
XV.
Halmai Györgyné


Abacus Metematika Pontverseny


Helyezés:
Felkészítő:
Tóth Gergely 8.b
II.
Tóthné Szucsáki Hajnal


Herman Ottó Országos Biológia Verseny


Helyezés:
Felkészítő:
Birizló Zsófia 7.a
VIII.
Gyökeresné Kállai Mária

Őseink nyomában Területi Hon-és Népismereti Verseny


Helyezés
Felkészítő
Saliga Petra 5.a
I.
Takácsné Csikós Anikó
Saliga Gréta 5.a
I.
Takácsné Csikós Anikó
Kállai Marcell 6.c
V.
Takácsné Csikós Anikó
Balaskó Ádám 6.c
II.
Takácsné Csikós Anikó
Rózsa Anita 6.c
II.
Takácsné Csikós Anikó
Kovács Áron 7.a
V.
Halmai Györgyné
Vincze Péter 7.b
VI.
Halmai Györgyné

Országos elődöntő III. korcsoportos lány kosárlabda Diákolimpia

Csapat tagjai:
Helyezés
Felkészítő
Szabó Szilvia 6.b
III.
Orosz István
Nagy Viktória 7.b

Fodor Csaba
Győri Bianka 7.b


Somodóczki Diánna 6.b


Ferenczi Magda 6.b


Márkus Angéla 6.c


Ekine Fyne Laura 6.b


Méhes Mónika 6.c


Szabó Gréta 6.b


Györfi Tünde 6.b


Tóth Anna 6.a


Karsai Zsaklin 4.a


Tóth Noémi  4.a




Kováts Mihály Emléknapok Váltófutó verseny

Csapat tagok:
Felkészítő:
Tóth Gergely 8.b
Orosz István
Szabó Viktor 6.c

Papp Tibor 8.a

Juhász Bianka Babett 8.b

Ekine Fyne Laura 6.b

Ferenczi Magda 6.b

A csapat I. helyezést ért el.


Kováts Mihály Emléknapok Versmondó verseny


Helyezés:
Felkészítő:
Bíró Lilla Édua 4.a
I.
Takácsné Csikós Anikó
Erdei Kristóf 6.a
II.
Nagy Jánosné
Vatai Viktória 8.b
I.
Halmai Györgyné
Juhász Bianka Babett 8.a
II.
Nagy Jánosné
Bencsik Hanna Zsófia 3.b
különdíj
Takácsné Csikós Anikó
Patkó Emese 3.b
különdíj
Takácsné Csikós Anikó

Megyei Kerékpár Ügyességi Verseny


Helyezés:
Felkészítő:
Béres Anna
III.
Nagy Péter

II.korcsoportos Diákolimpia-Atlétika  megyei döntő


Felkészítő:
Illés-Tóth Lotti 4.a Orosz István
Karsai Zsaklin 4.a
Nagy Mónika 4.b
Szabó Sára Liza 4.a
Szabó Zsanna Lili 4.a
Tóth Noémi 4.a
A csapat II. helyezést ért el.


Alapműveleti matematikaverseny

Megyei forduló


Helyezés:
Felkészítő:
Varga Lajos 4.a
III.
Soósné Balajti Gabriella
Kiss Soma 4.a
V.
Soósné Balajti Gabriella
Vinis Dóra 5.a
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó
Szabó Éva Mária 5.c
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó
Ferenczi József 6.b
II.
Nagy Péter
Szenetsi Tibor 6.c
V.
Nagy Péter
Csontos György 7.b
II.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó
Mészáros Lilla  7.b
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó
Csizmadia Csilla 7.b
VI.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó
Tóth Gergely  8.b
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó
Vinis Máté 8.b
IV.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó
Vatai Viktória 8.b
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó


Háromtusa Körzeti Diákolimpia Döntő

Karcag, 2015. április 28.


Felkészítő:
Illés-Tóth Lotti 4.a
Orosz István
Karsai Zsaklin 4.a

Nagy Mónika 4.b

Szabó Sára Liza 4.a

Szabó Zsanna Lili 4.a

Tóth Noémi 4.a

A csapat I. helyezést ért el.

Kozma László Informatika Verseny XIII. Országos Döntője


Felkészítő:
Kovács Péter Ákos 7.a
Kovácsné Őszi Katalin
Rózsa Zoltán  7.a

Vatai Viktória 8.b

A csapat IV. helyezést ért el.


Nagykun Vers-és Prózamondó Verseny Berekfürdő


Helyezés:
Felkészítő:
Sipos Viktória Ivett 5.b
III.
Nagy Jánosné


Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő

Szolnok, 2015. április 25.


Csapat tagjai:
Felkészítő:
Birizló Zsófia 7.a
Gyökeresné Kállai Mária
Kovács Áron Imre 7.a

Tóth Luca I. 7.a

A csapat III. helyezést ért el.


Országos Herman Ottó Biológia Verseny területi döntője

Szolnok, 2015. április 25.


Helyezés:
Felkészítő:
Birizló Zsófia 7.a
I.
Gyökeresné Kállai Mária
Tóth Luca I. 7.a
IV.
Gyökeresné Kállai Mária
Csizmadia Csilla 7.b
VII.
Gyökeresné Kállai Mária


Jedlik Ányos Országos Fizika Verseny

Nyíregyháza, 2015. április 24-26.


Helyezés:
Felkészítő:
Csontos György 7.b
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal


Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny megyei döntője


Helyezés:
Felkészítő:
Tótkomlósi Edina Eszter 5.b
I.
Halmai Györgyné


Alapműveleti matematikaverseny

Körzeti forduló


Helyezés
Felkészítő
Varga Lajos 4.a
II.
Soósné Balajti Gabriella
Kiss Soma  4.a
IV.
Soósné Balajti Gabriella
Csontos Gergő  4.a
VI.
Soósné Balajti Gabriella
Vinis Dóra 5.a
II.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Szabó Éva Mária 5.c
IV.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Papp Levente 5.a
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Pintér Bálint  5.c
VI.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Ferenczi József 6.b
I.
Nagy Péter
Szentesi Tibor 6.c
II.
Nagy Péter
Áncsán Gábor 6.b
VI.
Nagy Péter
Csontos György 7.b
II.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Mészáros Lilla Glória 7.b
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Csizmadia Csilla 7.b
IV.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Tóth Luca 2.   7.a
V.
Kovácsné Őszi Katalin
Fazekas Ágnes 7.b
VI.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Tóth Gergely 8.b
I.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Vinis Máté 8.b
II.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Vatai Viktória 8.b
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Nagy Ildikó Alexandra 8.a
IV
Nagy Péter

Tiszántúli Református Általános Iskolák Matematika csapatversenye

Csapat tagjai:
Felkészítő:
Décsei Dorka 3.a
Kozmáné Dénesi Gyöngyi
Kovács Ágota Csenge 3.b
Vinczéné Gál Katalin
Kiss Soma 4.a
Soósné Balajti Gabriella
Rigó Zoltán 4.a
Soósné Balajti Gabriella
A csapat IV. helyezést ért el.

Tiszántúli Református Általános Iskolák Angol csapatversenye

Csapat tagjai:
Felkészítő:
Cs. Szabó Hanna Virág 8.b
Erdeiné Kubicsek Krisztina
Hubai krisztina Boglárka 8.b
Erdeiné Kubicsek Krisztina
Tóth Luca 2. 7.a
Boldizsár István
Kovács Péter Ákos 7.a
Boldizsár István
A csapat III. helyezést ért el.


Jedlik Ányos Országos Matematikaverseny Országos döntő



Helyezés:
Felkészítő:
Vinis Dóra 5.a
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Papp Levente 5.a
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Vál Tamás 5.b
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal



Kaán Károly Országos Természet-és Környezetismereti Verseny Középdöntője


Helyezés:
Felkészítő:
Gyökeres Mária Zsófia 5.b
I.
Jobbágy Ildikó Mária
Tóth Anna Henrietta 6.a
V.
Jobbágy Ildikó Mária


Teleki Pál Országos Földrajz - Földtan Verseny Megyei fordulója


Helyezés:
Felkészítő:
Fazekas Sándor 8.b
III.
Boldizsár István
Kovács Péter Ákos 7.a
III.
Boldizsár István





Költészet Napi Szavalóverseny


Helyezés
Felkészítő
Nagy Ildikó Alexandra 8.a
I.
Nagy Jánosné





Víz Világnap Megyei Verseny


Helyezés
Felkészítő:
Mészáros Lilla Glória 7.b
A csapat I. helyezést ért el.
Nagy Péter
Csizmadia Csilla 7.b
Kovács Péter Barnabás 7.b



Birizló Zsófia 7.a
A csapat III. helyezést ért el.
Nagy Péter
Tóth Luca      7.a
Gyökeres Mária Zsófia 5.b


Csiga-biga Palota Váosi Mesemondó Verseny


Helyezés:
Felkészítő:
Bugán Lili 3.b
I.
Takácsné Csikós Anikó
Putyora Orsolya 3.a
I.
Takácsné Csikós Anikó
Biró Lilla Édua 4.a
II.
Takácsné Csikós Anikó
Borúzs Lili 2.b
III.
Kecsmár Lászlóné



Aranyos Napok-Irodalmi vetélkedő

2015. március 10.

A csapat I. helyezést ért el.
Csapat tagjai:
Kovács Bianka Gabriella 7.b
Cséti Gabriella   7.b
Győri Bianka   7.b
Csizmadia Csilla 7.b
Felkészítő nevelő: Halmai Györgyné



Országos Történelem Verseny Megyei Fordulója


Helyezés:
Felkészítő:
Kovács Tibor Benedek 8.b
I.
Birizlóné Mészáros Anikó
Kovács Péter Ákos 7.a
IV.
Birizlóné Mészáros Anikó
Kovács Áron Imre  7.a
VII.
Birizlóné Mészáros Anikó

Curie Matematika Verseny

2015. február 6.

5. évfolyam
Városi Forduló
Megyei forduló
Felkészítő nevelő:
Vál Tamás 5.b
I.
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Gulybán Dániel 5.c
III.

Tóthné Szucsáki Hajnal
7. évfolyam



Csontos György 7.b
II.
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Csizmadia Csilla 7.b
III.
IV.
Tóthné Szucsáki Hajnal
8. évfolyam



Tóth Gergyely 8.b
I.
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Vatai Viktória 8.b
II.

Tóthné Szucsáki Hajnal
Vinis Máté
II.

Tóthné Szucsáki Hajnal






Jedlik Ányos Országos Matematika Verseny Regionális Döntő

Karcag, 2015. március 5.


Helyezés:
Felkészítő:
Balajti Tamás 4.a
V.
Soósné Balajti Gabriella
Rigó Zoltán 4.a
VI.
Soósné Balajti Gabriella
Papp Levente 5.a
II.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Vinis Dóra 5.a
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Vál Tamás 5.b
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Szabó Éva Mária 5.c
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Erdei Tamás 5.b
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Gulybán Dániel 5.c
VI.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Szentesi Tibor 6.c
II.
Nagy Péter

Jedlik Ányos Országos Fizika Verseny Regionális Döntő

Karcag, 2015. március 5.

Csontos György 7.b
I.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Csizmadia Csilla 7.b
VI. Tóthné Szucsáki Hajnal



Országos Kompetenciamérés eredményei
2014


6. évfolyam

országos átlag

iskolai átlag

matematika

1491

1654

szövegértés

1481

1624


8. évfolyam

országos átlag

iskolai átlag

matematika

1617

1766

szövegértés

1557

1656


2014/2015. évi Jász-Nagykun-Szolnok Megyei egyéni és csapat DIÁK SAKKOLIMPIA DÖNTŐ


Helyezés:
Felkészítő:
Rózsa Zoltán 7.a
III.



III. Korcsoportos fiú kosárlabda megyei elődöntő csoportmérkőzés
2015.02.26.

Testnevelő:
Csoport tagjai:
Orosz István

1. Antal László 4/a

2. Balogh János 6/b

3. Cséti Máté Levente 6/b

4. Erdei Kristóf 6/a

5. Ferenczi József 6/b

6. Fodor Dávid 6/b

7. Hamar Ágoston 4/b

8. Kósa Csongor 6/b

9. Kovács Péter Barnabás 7/b

10. Pataki Máté 6/b

11. Reményi Bence Zsolt 6/b

12. Sain Kolos 6/b

13. Ökrös Tamás Norbert 6/a

A csapat I. helyezést ért el.

III.  Korcsoportos lány kosárlabda megyei elődöntő csoportmérkőzés 2015.02.25

Testnevelő:
Csoport tagjai:
Orosz István

1. Domján Tünde 4/a

2. Ekine Fyne Laura 6/b

4. Győri Bianka 7/b

5. Györfi Tünde Viktória 6/b

6. Méhes Mónika 6/c

7. Somodóczki Diána 6/b

8. Szabó Gréta 6/b

9. Szabó Szilvia 6/b

10. Tóth Anna Henrietta 6/a

11. Tóth Noémi 4/a

A csapat I. helyezést ért el.


Oszágos Wass Albert Vers-és Prózamondó Verseny

Törökszentmiklós, 2015. február 23.

Putyora Dóra 6.b
különdíj
Nagy Jánosné



Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi fordulója

Püspökladány,2015. febr. 14.


Helyezés:
Felkészítő:
Szabó Gréta, Somodóczki Diána Putyora Dóra
I.
Gyökeresné Kállai Mária
Budai István Bendegúz, Teleki Zalán, Szentesi Tibor
II.
Gyökeresné Kállai Mária
Tóth Anna Henrietta, Erdei Kristóf, Kardos Viktória
III.
Gyökeresné Kállai Mária
Czina Sára Dorottya, Gyökeres Mária Zsófia, Szancsik Fruzsina
V.
Jobbágy Ildikó
Birizló Zsófia, Tóth Luca, Kovács Áron Imre
I.
Gyökeresné Kállai Mária
Csizmadia Csilla,Kovács Péter Barnabás, Mészáros Lilla Glória
II.
Gyökeresné Kállai Mária
Cs. Szabó Hanna Virág, Hubai Krisztina Boglárka, Veres Csilla Vivien
III.
 Jobbágy Ildikó


Megyei Úszó Diákolimpia Döntő

Mezőtúr, 2015. február 12.

50 m mellúszásban
Kurucz Alexandra 3.a III. helyezést ért el.
100 m hátúszásban
Szendrei László 7.b III. helyezést ért el.
4x 50 m gyorsváltó fiúcsoport III. helyezést ért el.
Csoport tagjai:
Szendrei László 7.b
Vincze Péter 7.b
Gyurján Róbert 7.b
Balajti János 7.b
4x50 m gyorsváltó lány csapat II. helyezést ért el.
Csapat tagjai:
Cs. Szabó Hanna Virág 8.b
Szarka Petra 8.b
Tóth Eszter 7.a
Fodor Emese Kinga 5.c
Felkészítő nevelő: Orosz István


Kistérségi angol nyelvi verseny "English is Fun"

Karcag, 2015. febr.



Helyezés:
Felkészítő:
Percze Karina 5.b
III.
Erdeiné Kubicsek Krisztina
Pataki Máté 6.b
II.
Erdeiné Kubicsek Krisztina
Erdei Kristóf 6.a
III.
Boldizsár István
Ferencz-Reiff Dániel 6.b
IV.
Erdeiné Kubicsek Krisztina
Mészáros Lilla 7.b
IV.
Halmai Györgyné
Tóth Luca 7.a
V.
Boldizsár István
Cs. Szabó Hanna Virág 8.b
V.
Erdeiné Kubicsek Krisztina

Györffy-Honismereti Pályázat

Karcag, 2015. február 12.


Minősítés:
Felkészítő:
Saliga Gréta és Saliga Prtra 5.a
kiemelt arany
Takácsné Csikós Anikó
Gyökeres Mária Zsófia 5.b
kiemelt arany
Takácsné Csikós Anikó
Balaskó Ádám 6.c
kiemelt arany
Takácsné Csikós Anikó
Rózsa Anita 6.c
kiemelt arany
Takácsné Csikós Anikó
Ökrös Tamás Norbert 6.a
kiemelt arany
Pinczésné Soós Gyöngyi
Béres Anna 5.a
arany
Takácsné Csikós Anikó
Binder Eliza 5.b
arany
Takácsné Csikós Anikó
Petri Viktória 7.b
arany
Halmai Györgyné
Vincze Péter 7.b
arany
Halmai Györgyné
Kállai Marcell 6.c
ezüst
Takácsné Csikós Anikó
Pető Zsolt 5.c
ezüst
Takácsné Csikós Anikó
Örsi Rebeka 5.b
ezüst
Örsi Zoltán Lajos
Csizmadia Csilla 7.b
ezüst
Halmai Györgyné
Kovács Áron 7.b
különdíj
Halmai Györgyné

"Györffy" Felolvasó verseny

Karcag, 2015. február 10.



Helyezés:
Felkészítő:
Sándor Sára 2.c
I.
Tóth Judit
Márki Laura 3.b
IV.
Vinczéné Gál Katalin
Györfi-Szalay Zsófia 3.b
III.
Vinczéné Gál Katalin
Hajdu Szilárd 4.b
I.
Gulyás-Szentesi Katalin
Tóth Noémi  4.b
II.
Soósné Balajti Gabriella






Öko-tárgy pályázat


Helyezés:
Felkészítő:
Örlős Péter 4.b
II.
Kiszelák Edit
Mészáros Lilla 4.b
III.
Kiszelák Edit

Karcagi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kováts Mihály Tagintézménye

Helyesírási Verseny 

Karcag, 2015. január 26.


Helyezés:
Felkészítő:
Farkas Floransz 2.b
IV.
Kecsmár Lászlóné
Kiss Zalán 2.a
V.
Disznós Ildikó
Bencsik Hanna Zsófia 3.b
II.
Gulyás-Szentesi  Katalin
Décsei Dorka 3.a
VI.
Kozmáné Dénesi Gyöngyi
Hopka Gergő 4.b
IV.
Gulyás-Szentesi Katalin
Hajdu Szilárd 4.b
V.
Gulyás-Szentesi Katalin






Megyei Futsal Döntő IV. korcsoport 

/Rákóczifalva, 2014. december 16./

A csapat IV. helyezést ért el.
Balázs József Balázs 5.b Erdős Róbert 7.a
Tóth Gergely 8.b Balajti János 7.b
Papp Tibor 8.a Kiss László 8.b
Szabó Viktor 6.c Farkas László 8.a
Felkészítő testnevelő: Orosz István



Városi Karácsonyi Mesemondó Verseny 3-4. évfolyam

/2014. 12.11./

Név
Eredmény
Felkészítő nevelő
Biró Lilla Édua 4.a
I.
Takácsné Csikós Anikó
Bugán Lili 3.b
II.

Mészáros Lilla 4.b
III.



Városi Karácsonyi Mesemondó Verseny 1-2. évfolyam

/2014. 12.10./

Név
Eredmény
Felkészítő nevelő
Házi Boglárka 1.c
I.
Rimaszombatiné Agócs Ilona
Kun Gréta 2.a
III.
Disznós Ildikó
Pető Dóra 2.b
különdíj
Kecsmár Lászlóné


Megyei Futsal Elődöntő IV. korcsoport 

/Mezőtúr, 2014. december 9./


A csapat II. helyezést ért el.
Balázs József Balázs 5.b
Erdős Róbert 7.a

Tóth Gergely 8.b
Balajti János 7.b

Papp Tibor 8.a
Kiss László 8.b

Szabó Viktor 6.c
Farkas László 8.a

Felkészítő testnevelő: Orosz István

A csapat továbbjutott a megyei döntőbe.


Országos Adventi Szavaló-és Dicséreténeklő Verseny 

    Kunhegyes, 2014. november 28.

Név:
Helyezés:
Felkészítő:
Sz. Nagy Nóra Janka 6.b
I.
Ferenczi Péterné
Kovács Bianka Gabriella 7.b
I.
Halmai Györgyné
Sipos Viktória Ivett 5.b
I.
Halmai Györgyné


         

Magyar Imre Lajos Városi Helyesírási és Nyelvi Játékok Emlékverseny

5. évfolyam
Helyezés
Felkészítő nevelő:
Papp Levente 5.a
I.
Halmai Györgyné
Tótkomlósi Edina Eszter 5.b
II.
Halmai Györgyné
7. évfolyam


Petri Viktória 7.b
III.
Halmai Györgyné
8. évfolyam


Nagy Ildikó Alexandra 8.a
II.
Nagy Jánosné
Nábrádi Gabriella 8.a
III.
Nagy Jánosné

Molnár Anna Matematika Verseny
(Karcag, 2014.11.10) 


5. évfolyam



Felkészítő:

Szabó Éva Mária 5.c

I. helyezés

Tóthné Szucsáki Hajnal

Vál Tamás 5.b

III. helyezés

Tóthné Szucsáki Hajnal


6. évfolyam



Felkészítő:

Áncsán Gábor 6.b

I. helyezés

Nagy Péter

Szentesi Tibor 6.c

IV. helyezés

Nagy Péter


7. évfolyam



Felkészítő:

Csontos György 7.b

II. helyezés

Tóthné Szucsáki Hajnal

Csizmadia Csilla 7.b

IV. helyezés

Tóthné Szucsáki Hajnal


8. évfolyam



Felkészítő:

Vinis Máté 8.b

I. helyezés

Tóthné Szucsáki Hajnal

Tóth Gergely 8.b

III. helyezés

Tóthné Szucsáki Hajnal



A Molnár Anna Matematika Emlékverseny Vándorkupáját ebben a tanévben is református általános iskolánk nyerte el.

Játékos, ügyességi vetélkedő

 (Karcag, 2014.10.22.)



Helyezés
Felkészítő nevelő:
I. kategória (2004-es születésűek)  30 kg alatt
Kardos Kevin 4.a
I.
Saliga Andrásné
Tóth Noémi 4.a
II.

30-40 kg között


Csontos Gergő 4.a
I.

Fodor Dóra  4.a
II.

Karsai Zsaklin 4.a
III.

40-50 kg között


Kovács Lajos 4.b
I.

Varga Ádám  4.b
II.

50 kg felett


Bilincsi Balázs 4.a
I.

Rigó Zoltán   4.a
II.

II. kategória (2005-ös születésűek) 25 kg alatt
Halter Ildikó Zita 3.a
II.
Saliga Andrásné
35-45 kg között


Ferencz Ádám József 3.a
I.

Örsi Borbála  3.a
II.

45 kg felett


Karsai Ádám  3.b
I.

Az iskolák közötti verseny eredménye: I. Karcagi Nagykun Református Általános Iskola.


Megyei Mezei Futóverseny

(Martfű, 2014.10.21.)



Helyezés:
Felkészítő nevelő:
II. korcsoport lány


Illés-Tóth Lotti
I.
Orosz István
Szabó Zsanna
III.

Szabó Sára
IV.

Karsai Zsaklin
V.

Tóth Noémi
XIX.

Csapatban I. helyezést értek el.


IV. korcsoprt fiú


Szabó Viktor
IV.

Az eredményt elért tanulók továbbjutottak a Gödöllőn megrendezésre kerülő Országos Döntőbe.

A 2013/2014-es tanév versenyeredményei

Abacus matematikai lapok

Matematika pontverseny


7. évfolyam
Helyezés
Felkészítő
Tóth Gergely
I. (aranyfokozatú dicséret)
Tóthné Szucsáki Hajnal

Curie Matematikaverseny

Országos Döntő


8. évfolyam
Helyezés
Felkészítő
Nagy Zsuzsanna
XI.
Tóthné Szucsáki Hajnal

Alapműveleti matematikaverseny 2014

Megyei forduló


5. évfolyam
Helyezés
Felkészítő
Áncsán Gábor
II.
Nagy Péter
Ferenczi József
VI.
Nagy Péter
6. évfolyam


Csontos György
VI.
Tóthné Szucsáki Hajnal
7. évfolyam


Vinis Máté
IV.
Tóthné Szucsáki Hajnal

Őseink nyomában Területi Hon-és Népismereti Verseny


5. évfolyam
Helyezés
Felkészítő
Szabó Szilvia
I.
Takácsné Csikós Anikó
Kállai Marcell
II.
Takácsné Csikós Anikó
Balaskó Ádám
IV.
Takácsné Csikós Anikó
6. évfolyam


Vincze Péter
II.
Halmai Györgyné
8. évfolyam


Sántha Máté Imre
IV.
Halmai Györgyné

"Én kis kertet kerteltem.." című országos

 gyerekrajzpályázat



Helyezés
Felkészítő
Szabó Nimród
I.
Szabóné Nagy Zsófia
Tóth Gergely
II.
Jobbágy Ildikó


Kaán Károly XXII. országos természetismereti verseny



Helyezés Felkészítő
Birizló Zsófia
IX.
Gyökeresné Kállai Mária

Szent Pál Héten megrendezett informatikai verseny


Csapat tagjai:
Helyezés
Felkészítő
Erdei Kristóf    5.a
I.
Kovácsné Őszi Katallin
Rózsa Zoltán    6.a


Vatai Viktória   7.b


Erdei Marcell    8.a



Megyei kerékpáros ügyességi verseny



Helyezés
Felkészítő
Nábrádi Gabriella  7.a
II.
Nagy Péter
Márkus Angéla      5.c
III.
Nagy Péter

Kaán Károly Természetismereti verseny területi döntő


6.a osztály
Helyezés
Felkészítő
Birizló Zsófia   
I.
Gyökeresné Kállai Mária
Tóth Luca       
II.
Gyökeresné Kállai Mária

Kozma László Informatikai Alkalmazói Tanulmányi verseny

XII. Országos Döntője


Csapat tagjai:
Helyezés
Felkészítő:
Erdei Marcell      8.a
IV.
Kovácsné Őszi Katalin
Terbócs László    8.b


Vatai Viktória      7.b


Karcagi Szent Flórián Vers-és Prózamondó verseny



Helyezés
Felkészítő
Putyora Orsolya 2.a
III.
Kuruczné Katona Éva
Kovács Bianka 6.b
különdíj
Halmai Györgyné
Vetró Viktor 7.b
III.
Nagy Jánosné

Jedlik Ányos Országos Fizika Verseny

országos döntő


5.c osztály
Helyezés
Felkészítő
Szentesi Tibor
IV.
Nagy Péter
6.b osztály


Csontos György
IV.
Tóthné Szucsáki Hajnal

Teleki Pál földrajz-földtan verseny

 megyei döntő


7.b osztály
Helyezés
Felkészítő
Fazekas Sándor
III.
Boldizsár István

Alapműveleti matematikaverseny 2014

Városi forduló


5. évfolyam
Helyezés
Felkészítő
Áncsán Gábor
I.
Nagy Péter
6.évfolyam


Csontos György
II.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Mészáros Lilla Glória
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
7. évfolyam


Vinis Máté
I.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Nagy Ildikó
II.
Nagy Péter
Vatai Viktória
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal
8. évfolyam


Bakó Noémi
II.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Nagy Zsuzsanna
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal

Jedlik Ányos Országos Matematikaverseny

Területi döntő


5. évfolyam
Helyezés
Felkészítő
Szentesi Tibor
II.
Nagy Péter
6.évfolyam


Csontos György
I.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó
Csizmadia Csilla
II.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó
Kovács Péter
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó
Cséti Gabriella
IV.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó


Jedlik Ányos Országos Fizikaverseny

Területi döntő


7. évfolyam
Helyezés
Felkészítő
Tóth Gergely
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó
Vinis Máté
III.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó
8. évfolyam


Bakó Noémi
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó



"English is fun" Területi Angol Nyelvi Verseny



Helyezés
Felkészítő
Mészáros Lilla Glória 6.b
I.
Halmai Györgyné


"Aranyos-Napok" Városi Irodalmi Verseny

                                                                                             
6.b osztály csapata
Helyezés
Felkészítő
Cséti Gabriella
I.
Halmai Györgyné
Cs. Németh Csaba


Cszizmadia Csilla


Kovács Bianka


7.a-8.b osztály csapata


Harcsa Vivien Leona
II.
Nagy Jánosné
Pandúr Ágnes Anna


Nagy Ildikó Alexandra


Szabó Petra



"Aranyos-Hét" Városi Rajzverseny



Helyezés
Felkészítő
Vida Viktória 5.a
II.
Jobbágy Ildikó
Nagy Ildikó Alexandra 7.a
III.
Jobbágy Ildikó
Pandúr Ágnes Anna 8.b
II.
Jobbágy Ikdikó
Mészáros Vivien Kitti
II.
Jobbágy Ildikó

Országos Kompetenciamérés eredményei
2013

6. évfolyam
országos átlag
iskolai átlag
matematika-eszköztudás
1498
1650
olvasás-szövegértés
1497
1606
8. évfolyam


matematika-eszköztudás
1620
1771
olvasás-szövegértés
1555
1647

Megyei elődöntő III. korcsoportos lány kosárlabda Diákolimpia


Csapat tagjai:
Helyezés
Felkészítő
Szabó Szilvia
II.
Orosz István
Nagy Viktória


Győri Bianka


Fodor Pálma


Fórizs Fanni


Kovács Dóra


Ekine Fyne Laura


Méhes Mónika


Szabó Gréta


Tóth Anna


Wang Norina


Tóth Eszter



Curie Matematika Emlékverseny Területi Döntő

Szolnok, 2014. február 8.



6. évfolyam
Helyezés
Felkészítő
Csontos György
IV.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Cszizmadia Csilla
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal
7. évfolyam


Vinis Máté
V.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Vatai Viktória
VII.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Tóth Gergely
XI.
Tóthné Szucsáki Hajnal
8. évfolyam


Nagy Zsuzsanna
I.
Tóthné Szucsáki Hajnal
Bakó Noémi
XIII.
Tóthné Szucsáki Hajnal


Balogh János Nagykunsági-Nagy-Sárréti Természetismereti és Környezetvédelmi vetélkedő


7. évfolyam:
Helyezés:
Felkészítő:
Cs. Szabó Hanna
I. /145 pont/
Jobbágy Ildikó
Veres Csilla
II. /144 pont/
Jobbágy Ildikó


Városi olvasóverseny


3. évfolyam
Helyezés
Felkészítő:
Mihály Kata
1.
Soósné Balajti Gabriella
Hajdu Szilárd
2.
Szentesi Katalin
4. évfolyam


Tótkomlósi Edina Eszter
2.
Vinczéné Gál Katalin


Városi helytörténeti pályázat


5.c osztály
Minősítés:
Felkészítő:
Kállai Marcell
kiváló arany
Takácsné Csikós Anikó
Balaskó Ádám
arany
Takácsné Csikós Anikó
Kerekes Tímea
ezüst
Takácsné Csikós Anikó
Rózsa Anita
ezüst
Takácsné Csikós Anikó
5.b osztály


Szabó Szilvia
különdíj
Takácsné Csikós Anikó
6. évfolyam


Vincze Péter
kiváló arany
Halmai Györgyné
Kovács Áron Imre
kiváló arany
Halmai Györgyné
Petri Viktória
arany
Halmai Györgyné
8. évfolyam


Sántha Máté Imre
kiváló arany
Halmai Györgyné

Megyei Úszó Diákolimpia III., IV. korcsoportos „B” kategória


1. hely fiú III. korcsoportos gyorsváltó 4*50m (Szendrei László, Karsai Márk, Vincze Péter,Balajti János)

2. hely III. korcsoport fiú 100m gyors Szendrei László

3. hely III. korcsoport fiú 100m gyors Karsai Márk

4. hely IV. korcsoport fiú 100m mell Márkus Attila

4. hely III. korcsoport fiú 50m mell Gyurján Róbert

5. hely IV. korcsoport fiú 4*50m gyorsváltó (Márkus Attila, Kiss László, Örsi Gergely Táltos, Ferenczi Tamás)

5. hely III. korcsoport lány 50m mell Kovács Dóra

6. hely IV. korcsoport fiú 100m mell Ferenczi Tamás

6. hely III. korcsoport fiú 100m hát Szendrei László

6. hely III. korcsoport fiú 100m gyors Nagy Viktória

7. hely III. korcsoport lány 50m mell Nagy Viktória

8. hely III. korcsoport fiú 50m mell Vincze Péter

9. hely IV. korcsoport lány 100m mell Cs Szabó Hanna

11. hely III. korcsoport lány 50m mell Hubai Krisztina Boglárka

          

      

Molnár Anna Matematika Verseny
2013/2014


5. évfolyam



Felkészítő:

Szentesi Tibor

II. helyezés

Nagy Péter

Áncsán Gábor

IV. helyezés

Nagy Péter


6. évfolyam



Felkészítő:

Csontos György

I. helyezés

Tóthné Szucsáki Hajnal

Csizmadia Csilla

IV. helyezés

Tóthné Szucsáki Hajnal


7. évfolyam



Felkészítő:

Vinis Máté

I. helyezés

Tóthné Szucsáki Hajnal

Nagy Ildikó Alexandra

VI. helyezés

Nagy Péter


8. évfolyam



Felkészítő:

Nagy Zsuzsanna

I. helyezés

Tóthné Szucsáki Hajnal

Bakó Noémi

VIII. helyezés

Tóthné Szucsáki Hajnal


A Molnár Anna Matematika Emlékverseny Vándorkupáját ebben a tanévben református általános iskolánk nyerte el.


 

Országos Kompetenciamérés eredményei
2012


6. évfolyam


országos átlag


iskolai átlag


matematika

1489

1599

szövegértés

1472

1603


8. évfolyam


országos átlag


iskolai átlag


matematika

1612

1644

szövegértés

1567

1601



Kiemelkedő versenyeredmények
2012/2013-as tanév


Jedlik Ányos Matematikaverseny Regionális Döntő
2013. március 13.


Nagy Zsuzsanna

7.b osztály

III. helyezés

Bakó Noémi


7.b osztály


IV. helyezés


Szentesi Tibor


4.c osztály


II. helyezés


Csontos György


5.b osztály


II. helyezés


Vinis Máté

6.b osztály

IV. helyezés

Tóth Gergely

6.b osztály

IV. helyezés


Országos Történelemverseny megyei döntője


Tóth Zoltán

8.b osztály

III. helyezés


XV. Jedlik Ányos Országos MATFIZVERSENY országos döntő


Szentesi Tibor

4.c osztály

V. helyezés

Csontos György

5.b osztály

I. helyezés


XXI. Kaán Károly Országos Természet és Környezetismereti Verseny megyei forduló


Birizló Zsófia

5.a osztály

I. helyezés

Tóth Luca

5.a osztály

II. helyezés


Teleki Pál Országos Földrajz – Földtan Verseny megyei döntője


Körmöndi Dóra

8.b osztály

V. helyezés

Nagy Zsuzsanna

7.b osztály

VI. helyezés


XXIII. Herman Ottó Országos Biológia Verseny megyei fordulója


Valikovics Anna Dóra

8.a osztály     

I. helyezés  

Bíró Anita

8.b osztály     

III. helyezés


XXIII: Herman Ottó Országos Biológia Verseny országos fordulója


Valikovics Anna Dóra

8.b osztály     

II. helyezés



Karcagi Nagykun Református Általános Iskola  5300 Karcag, Kálvin u. 2. E-mail: refi@freemail.hu Tel./Fax.: (59) 400-577 Igazgatói: (59) 503-206